Закарпат-Авто - официальный дилер Mitsubishi Motors в Закарпатской области
   
 
 
 
 
Официальный дилер мировых брендов.
Сертифицированный сервис.
 
 
                 
 
   

Актуальные акции компании "Закарпат-Авто"


Спеціальна пропозиція "Audi Service 4+"
Ви власник Audi, якому виповнилось 4 роки? Тоді саме для Вас, спеціальна пропозиція від Оригінальних запасних частин - "Audi Service 4+".


Турбуйтесь про автомобіль вчасно та вигідно.
Зима закінчилась, а це значить, що вже час завітати на сервісну станцію! До того ж, хіба можна нехтувати гарними знижками, які діють у весняний період на «Закарпат-Авто»?!


ВАЗ 21214-030-52 та ВАЗ 21214-031-50 за зниженою ціною!
Це базова 3-дверна комплектація, справжній всюдихід, якому не страшні бездоріжжя і бездоріжжя, круті підйоми і спуски. Автомобіль також впевнено почуває себе на хорошій дорозі, маневрений, динамічний.


Самое выгодное предложение этой зимы: кредитная программа на автомобили ŠKODA
Ноль сомнений, ноль колебаний, ноль причин не приобрести ŠKODA по новой кредитной программе! ООО «Еврокар» предлагает клиентам выгодные финансовые условия для покупки новых автомобилей ŠKODA. Новинки модельного ряда, современные и надежные автомобили ŠKODA можно приобрести со ставкой от 0,01%годовых.*


АКЦІЯ НА СУВЕНІРНУ ПРОДУКЦІЮ ŠKODA «ЧАРІВНИЙ ЧАС ДЛЯ ПОДАРУНКІВ».
Знижки до 35% на сувенірну продукцію ŠKODA*.


Дни безопасности со ŠKODA
В ноябре компания «Еврокар» объявляет месяц безопасности со ŠKODA.
18 и 19 ноября во всех дилерских центрах ŠKODA   посетителей ждут приятные сюрпризы, познавательные лекции и многое другое при поддержке Международного благотворительного фонда Помощи пострадавшим при ДТП и Института медицины транспорта МЗ Украины. Более того, на протяжении месяца на официальной странице в Facebook ŠKODA Ukraine объявлен конкурс детских рисунков приуроченный к Всеукраинской недели безопасности дорожного движения!ŠKODA. Легкий погляд на складне. Елементи екстер’єру. Оригінал.
Знижки до 35% на оригінальні запчастини кузова SKODA. ​З 01 листопада до 31 грудня 2017 року діє акційна пропозиція на придбання елементів екстер’єру автомобілів модельного ряду ŠKODA.​


Спеціальна акційна пропозиція на моторні оливи та оригінальні запасні частини ŠKODA
ŠKODA турбується про своїх клієнтів, саме тому з 1 листопада до 31 грудня 2017 року діє акційна пропозиція на придбання оригінальної моторної оливи та оригінальних запасних частин для автомобілів модельного ряду ŠKODA. ​


Акційна сезонна пропозиція «Радій зимі разом зі ŠKODA».
З 01 листопада до 31 грудня 2017 року в дилерський мережі ŠKODA діє акційна сезонна пропозиція на придбання оригінальних запасних частин для автомобілів модельного ряду ŠKODA.


ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ ЕКОНОМ-КЛАСУ ŠKODA.   ЗНИЖКИ ДО 20%*!
З 1 листопада 2017 року до 31 грудня 2017 року діє акційна пропозиція на придбання оригінальних запасних частин економ-класу для автомобілів модельного ряду SKODA.  1     2     3     4     5     6     7     »»
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Rambler's Top100 Rambler's Top100
© 2010 "Закарпат-Авто"
Разработка сайта - CrafIT.com

Украина, Закарпатская область, г. Мукачево, ул. Лавковская 1/Б
Телефон: 03131 5-36-96   Факс: 03131 5-24-44